Bombki

Stwórz w swoim domu wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia z ręcznie malowanymi bombkami z Pracowni Leśne Impresje. Znajdziesz tutaj bombki z ptakami oraz innymi motywami inspirowanymi naturą. W zakładce SKLEP możesz wybrać gotowy komplet bombek lub zakupić bombki na sztuki i skomponować zestaw według własnego uznania. To także doskonały prezent dla każdego miłośnika przyrody.

Bombki na sztuki

Gdy samodzielnie chcesz skompletować zestaw wymarzonych, ręcznie malowanych bombek. W zależności od liczby sztuk, bombki mogą zostać zapakowane w pojedyncze lub zbiorcze opakowania. Stwórz swoją własną, unikalną kolekcję, która uczyni Twoje Święta wyjątkowymi.

Biała, ręcznie malowana bombka z zimorodkiem na gałązce.

Zimorodek

Biała, ręcznie malowana bombka z mazurkiem na gałązce.

Mazurek

Biała, ręcznie malowana bombka z modraszką na gałązkach świerku.

Modraszka

Biała, ręcznie malowana bombka z gilem na gałązce z drobnymi, czerwonymi owocami.

Gil

Biała, ręcznie malowana bombka z czubatką na iglastej gałązce.

Czubatka

Biała, ręcznie malowana bombka z modraszką na iglastych gałązkach.

Modraszka

Szczygieł

Czyż

Wróbel

Komplety bombek

Gdy chcesz skorzystać z gotowych kompletów czterech lub sześciu ręcznie malowanych bombek zapakowanych w kartonowe pudełko z okienkiem. Nie musisz już tracić czasu na komponowanie zestawu, to doskonały pomysł na prezent pod choinkę dla każdego, kto kocha przyrodę!

Komplet ręcznie malowanych bombek z ptakami na gałązkach w kolorze miętowym. Górna strona, od lewej: kowalik, wróbel. Dolna strona, od lewej: rudzik, bogatka.

Komplet mięta

Cztery ręcznie malowane bombki z ptakami na gałązkach w kolorze złotym. Górna strona, od lewej: bogatka, gil. Dolna strona, od lewej: wróbel, modraszka.

Komplet złoty

Komplet czterech białych bombek z ręcznie malowanymi ptakami: gilem, modraszką, zimorodkiem i mazurkiem.

Komplet biały

Zza kulis

Zobacz, jak powstają bombki w mojej Pracowni. Najpierw szkicuję motyw, później starannie go maluję, używając wysokiej jakości farb. W kolejnym kroku zabezpieczam pracę, aby chronić ją przed zadrapaniami. Na końcu subtelnie wykańczam brokatem, by nadać dekoracji odrobinę blasku.

Zarys ręcznie malowanego grubodzioba na srebrnej bombce.

Grubodziób

Dłoń trzymająca pędzel, malująca modraszkę na srebrnej bombce. Widoczna jest namalowana głowa oraz szkic tułowia.

Modraszka

Dłoń trzymająca pędzel i malująca wróbla na bombce.

Wróbel